Znamy Mistrzów Gminy w Unihokeju Dzieci

15.11.2022
W dniu 15 listopada br. na hali sportowej w Szkole Podstawowej Nr 2 Stara Wieś  rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w  Unihokeja Chłopców i Dziewcząt w Kat. Igrzyska Dzieci Szkolnych.
W walce o podium uczestniczyły cztery drużyny chłopców oraz cztery drużyny dziewcząt.
Po zaciętej rywalizacji rozegrane mecze ostatecznie wyłoniły zwycięskie drużyny:

Kategoria dziewcząt:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Starej Wsi składzie: Biedroń Dominika, Franczak Nikola, Mikołajczyk Julia, Paruch Aleksandra, Biernat Julia, Koza Anna, Abram Monika– opiekun: Wiesława Boruta.
II miejsce – SP nr 2 Męcina
III miejsce – SP nr 1 Męcina
IV miejsce – SP nr 1 Siekierczyna

Kategoria chłopaków:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Męcinie składzie: Dudczyk Jakub, Dudzik Maksymilian, Jabłoński Wojciech, Kochański Błażej, Piwowar Piotr, Ruchała Konrad, Woźniak Marek, Woźniak Przemysław , Sułkowski Sebastian, Radosław Pawlik– opiekun: Mirosław Smoleń.
II miejsce – SP nr 2 Stara Wieś
III miejsce – SP nr 2 w Męcinie
IV miejsce – SP nr 1 Siekierczyna
Nagrody wraz z pucharami wręczyli Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi Marek Twaróg.
Gratulujemy i życzymy powodzenia drużynom z pierwszych miejsc na Powiatowych zawodach,  które odbędą się 25 listopada 2022 r. o godz. 9:00 również w Szkole Podstawowej nr 2 w Starej Wsi.