Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

XXIV Bieg Niepodległości w Młynnem

15.11.2022
 
W dniu 14 listopada w Młynnem  odbył się się XXIV Bieg Niepodległości, w którym udział wzięło prawie 100 uczniów SP w Młynnem - od przedszkolaka do ósmoklasistów. Organizatorem Biegu był UKS Patria Młynne, a współorganizatorami Gmina Limanowa i SP Młynne wraz z Radą Rodziców.
 
Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Edyta Król - Dyrektor GZOS Limanowa, Bożena Golonka - Dyrektor SP Młynne, Leszek Twaróg - sołtys wsi Młynne, Robert Sajdak - Przewodniczący Rady Rodziców SP Młynne oraz Wojciech Korabik - Kierownik Wydziału Promocji i Sportu Gminy Limanowa.
Zawodnicy wystartowali w 10 kategoriach wiekowych. Na przedszkolaków i uczniów klasy 0 czekały pamiątkowe medale, a dla uczniów szkoły dyplomy, medale i puchary ufundowane przez UKS Patria Młynne.
Najmłodszą zawodniczką XXIV Biegu Niepodległości była Wiktoria Domiter , a najmłodszym zawodnikiem Dominik Janór, którzy otrzymali pamiątkowe puchary z rąk fundatora - Dyrektor Bożeny Golonka.
Wśród wszystkich startujących rozlosowano liczne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców oraz rodziców uczniów z UKS Patria Młynne.
Smartband trafił w ręce Kingi Bołoz, która startowała w pięknej biało - czerwonej kreacji.


Nagrodę tą wręczał P. Robert Sajdak - Przewodniczący Rady Rodziców SP Młynne.
Gorące podziękowania klub kieruje na ręce sponsorów: Midrew Paweł Michura, Indeco Piotr Wilczek, Elfach Marek Golonka, Gmina Limanowa. Dziękujemy także właścicielowi terenu na którym rokrocznie rozgrywany jest Bieg Niepodległości – Panu Janowi Rysiowi.
Sztab organizacyjny: Sędzia główny - Witold Sochacki, Kierownik zawodów Miłosz Król, Kierownik Mety - Edyta Mordarska, Sędzia mety : Agnieszka Dunikowska, Biuro zawodów: Maria Pytel i Barbara Jajeśnica foto: Karolina Zaborowska.
Organizatorzy już teraz zapraszają za rok na  Jubileuszowym XXV Biegu Niepodległości.
Liczba wyświetleń: 883
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne