Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

X Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek "GORE GWIAZDA JEZUSKOWI W PRZEDSZKOLACH DZIŚ"

10.11.2022
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Chatka Małego Skrzatka" w Mordarce organizuje X Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem: "GORE GWIAZDA JEZUSKOWI W PRZEDSZKOLACH DZIŚ", które odbędzie się 15 grudnia 2022 roku w Limanowskim Domu Kultury w godzinach od 8.30 – 17.30.
 
Do udziału w konkursie serdecznie zapraszamy solistów oraz zespoły dziecięce.
 
Pragniemy, aby coroczny konkurs podtrzymywał idee inicjatywy promującej piękno i różnorodność naszej Małej Ojczyzny. Organizowany od 2013 roku konkurs cieszy się wielkim zainteresowaniem w środowisku przedszkolnym, Każdego roku zwiększa się liczba uczestników i przedszkoli, które kolejno włączają się do wspólnego kolędowania.
 
Oprócz wspaniałych wrażeń towarzyszących imprezie, pragniemy aby konkurs realizował najważniejsze cele, którymi są: podtrzymanie w młodym pokoleniu tradycji śpiewu kolęd, integracja i współpraca przedszkoli w bliższym i dalszym środowisku, promowanie młodych talentów, ukazanie kreatywności artystycznej dzieci, ale przede wszystkim wytworzenie świątecznej atmosfery.
 
Chcielibyśmy, aby w tym dniu wszystkie dzieci nie tylko współzawodniczyły między sobą, ale przede wszystkim poczuły magię tradycji świąt.
 
Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu są zamieszczone w regulaminie i na stronie internetowej przedszkola oraz w mediach społecznościowych.
 
źr. Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Chatka Małego Skrzatka" w Mordarce


Liczba wyświetleń: 314
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne