Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Podsumowanie 48. Festiwalu Folklorystycznego „Limanowska Słaza”

04.11.2022
Przedstawiamy wyniki 48. Festiwalu Folklorystycznego ‘’Limanowska Słaza”, który odbył się w dniach 3-6 listopada 2022 r. w Limanowskim Domu Kultury. Gratulujemy zwycięzcom, a zwłaszcza zespołom, jak i grupom regionalnym, które reprezentowały gminę Limanowa, tj. STAROWIEJSKI HYR ze Starej Wsi, KIJOM WORCI z Pisarzowej, SPOD KICEK z Mordarki, KGW Pasierbiec, KGW Męcina oraz KGW Rupniów-Centrum.
 
Poniżej publikujemy protokół z posiedzenia Komisji.

źr. Limanowski Dom Kultury


Liczba wyświetleń: 859
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne