Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Młynne zwycięża w Igrzyskach Dzieci w tenisie stołowym

04.11.2022
W dniu 4 listopada br. odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowej w tenisie stołowym w kat. Igrzyska Dzieci. Przy stołach spotkali się reprezentanci szkół gminnych rywalizujących w zawodach indywidualnych i drużynowych. Uczestnicy turnieju oprócz walki o nagrody rzeczowe, puchary i dyplomy toczyli sportowy bój o awans na zawody powiatowe.
Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta drużynowo:I miejsce – SP Młynne w składzie Sobczak Magdalena i Zelek Nadia – opiekun: Marcin Stanisz

II miejsce – SP Nr 1 Męcina
III miejsce – SP Wysokie

Dziewczęta indywidualnie:

I miejsce – Sobczak Magdalena /SP Młynne/
II miejsce – Zelek Nadia /SP Młynne/
III miejsce – Pulit Aleksandra /SP Wysokie/

Chłopcy drużynowo:I miejsce –  SP Młynne w składzie Odroniec Nikodem, Wiktorek Marcin – opiekun: Marcin Stanisz  

II miejsce – SP Wysokie
III miejsce – SP Rupniów
IV miejsce – SP Nr 1 w Męcinie

Chłopcy indywidualnie:

I miejsce – Wiktorek Marcin /SP Młynne/
II miejsce – Kotlarz Szymon /SP Wysokie/
III miejsce – Banach Jakub /SP Wysokie/

Wręczenie nagród oraz pucharów uczestnikom rozgrywek w tenisie stołowym dokonał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rupniowie Robert Piwowarczyk. Nagrody otrzymali również najlepsi zawodnicy w rozgrywkach indywidualnych.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz zwycięzcom rozgrywek drużynowych życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji na powiatowych zawodach które odbędą się 09.11.2022 r. w Szkole Podstawowej Nr 4 w Limanowej.


Liczba wyświetleń: 850
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne