Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Młodzież z Młynnego bezkonkurencyjna w tenisie stołowym

22.11.2022

W dniu 22 listopada br. odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowej w tenisie stołowym w kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Przy stołach spotkali się reprezentanci szkół gminnych rywalizujących w zawodach indywidualnych i drużynowych. Uczestnicy turnieju oprócz walki o nagrody rzeczowe, puchary i dyplomy toczyli sportowy bój o awans na zawody powiatowe.
Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta drużynowo:I miejsce – SP Młynne w składzie: Łącka Paulina, Zamora Karolina – opiekun: Janusz Zelek
II miejsce – SP Rupniów
III miejsce – SP Wysokie

Dziewczęta indywidualnie:I miejsce – Łącka Paulina /SP Młynne/
II miejsce – Rojek Wiktoria /SP Rupniów/
III miejsce – Zamora Karolina  /SP Młynne/Chłopcy drużynowo:
I miejsce –  SP Młynne w składzie: Dygas Dawid, Ubik Jarosław – opiekun: Janusz Zelek
II miejsce – SP Wysokie
III miejsce – SP Mordarka
IV miejsce – SP Rupniów

Chłopcy indywidualnie:I miejsce – Ubik Jarosław /SP Młynne/
II miejsce – Dygas Dawid /SP Młynne/
III miejsce – Załupski Piotr /SP Mordarka/
 
Wręczenie nagród oraz pucharów uczestnikom rozgrywek w tenisie stołowym dokonała Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyta Król oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rupniowie Robert Piwowarczyk. Nagrody otrzymali również najlepsi zawodnicy w rozgrywkach indywidualnych.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz zwycięzcom rozgrywek drużynowych jak i zarówno pierwszym trzem miejsc rozgrywek indywidualnych życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji na powiatowych zawodach które odbędą się 12.12.2022 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Limanowa – indywidualne, 29.11.2022 r. w Szkole Podstawowej w Szczyrzycu – drużynowe.


Liczba wyświetleń: 1031
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne