Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Krawieckie warsztaty z KGW Męcina

30.11.2022
Koło Gospodyń Wiejskich w Męcinie wraz z Lokalną Organizacją Turystyczną Powiatu Limanowskiego realizowało warsztaty rękodzieła dla Kół Gospodyń Wiejskich z Powiatu Limanowskiego  organizowane w ramach działania „Żywa Pracownia Powiatu Limanowskiego”.

Warsztaty krawieckie zostały przeprowadzone  w dniach 23-29 listopada. Na warsztatach Panie szyły serwetki jak i stroje potrzebne dla KGW Męcina. Wśród nich znalazły się m.in. spódnice, kamizelki i katanki. Był to również czas do spotkania się w wspólnym gronie.

Na zakończenie warsztatów Panie przygotowały poczęstunek i wspólnie podsumowały swoją prace.

Warsztaty rękodzieła mogły się odbyć dzięki  pozyskanym przez LOT Limanowa środkom z Narodowego Instytutu Wolności  w ramach konkursu NOWE FIO.


Liczba wyświetleń: 246
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne