Konkurs na animację z zakresu bezpieczeństwa na drodze

09.11.2022
Zachęcamy uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do wzięcia udziału w Konkursie na Animację „Patrzeć i być widocznym”.

Wydział Ruchu Drogowego KWP w Krakowie wspólnie  z Małopolską Wojewódzką Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Kuratorium Oświaty w Krakowie w 2022 r. realizuje. konkurs na animację z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych pn. „Patrzeć i być widocznym”.   Do konkursu można zgłaszać materiały zrealizowane w dowolnej technice animacji. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest indywidualne wykonanie przez jednego ucznia animacji promującej bezpieczeństwo na drodze.  Celem konkursu jest wyłonienie osób, które w ciekawy i angażujący sposób potrafią przekazać treści promujące  bezpieczeństwo w ruchu drogowym, ze szczególnym uwzględnieniem pieszych jako niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Do pobrania  w załączniku - regulamin Konkursu na Animację „Patrzeć i być widocznym”

źr. Wydział Ruchu Drogowego KWP w Krakowie