Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Konkurs na animację z zakresu bezpieczeństwa na drodze

09.11.2022
Zachęcamy uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do wzięcia udziału w Konkursie na Animację „Patrzeć i być widocznym”.
 
Wydział Ruchu Drogowego KWP w Krakowie wspólnie  z Małopolską Wojewódzką Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Kuratorium Oświaty w Krakowie w 2022 r. realizuje. konkurs na animację z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych pn. „Patrzeć i być widocznym”.   Do konkursu można zgłaszać materiały zrealizowane w dowolnej technice animacji. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest indywidualne wykonanie przez jednego ucznia animacji promującej bezpieczeństwo na drodze.  Celem konkursu jest wyłonienie osób, które w ciekawy i angażujący sposób potrafią przekazać treści promujące  bezpieczeństwo w ruchu drogowym, ze szczególnym uwzględnieniem pieszych jako niechronionych uczestników ruchu drogowego.
 


Do pobrania  w załączniku - regulamin Konkursu na Animację „Patrzeć i być widocznym”
 
źr. Wydział Ruchu Drogowego KWP w Krakowie


Liczba wyświetleń: 101
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne