Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Instrumenty muzyczne dla Orkiestry Dętej w Nowym Rybiu

19.11.2022
Stowarzyszenie Dla Męciny realizuje projekt pn. „Żeby szczęśliwym być… drugiemu szczęście dać!”, który został pozyskany w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w 2022 roku wybranych w wyniku głosowania przez mieszkańców Małopolski w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego w dziedzinie kultury.
 
Jednym z działań realizowanych w ramach projektu jest zakup instrumentów muzycznych m.in. dla lokalnie działających grup/zespołów/orkiestr z obszaru powiatu limanowskiego.
 
W ramach wyżej wymienionego działania wsparto Orkiestrę Dętą w Nowym Rybiu.
 
Instrumenty muzyczne na ręce Przewodniczącego Rady Gminy Limanowa – Pana Stanisława Młyńskiego oraz Strażaków z OSP w Nowym Rybiu oficjalnie przekazała Iwona Kuzak - reprezentująca Stowarzyszenie Dla Męciny.
 
Stowarzyszenie Dla Męciny dziękuje Strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Rybiu za niesamowite zaangażowanie i wzorową współpracę w ramach realizowanego projektu na rzecz dobra regionu.
 
Zadanie jest finansowane z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.
 
źr. Stowarzyszenie Dla Męciny


Liczba wyświetleń: 143
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne