Instrumenty muzyczne dla Orkiestry Dętej w Nowym Rybiu

19.11.2022
Stowarzyszenie Dla Męciny realizuje projekt pn. „Żeby szczęśliwym być… drugiemu szczęście dać!”, który został pozyskany w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w 2022 roku wybranych w wyniku głosowania przez mieszkańców Małopolski w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego w dziedzinie kultury.

Jednym z działań realizowanych w ramach projektu jest zakup instrumentów muzycznych m.in. dla lokalnie działających grup/zespołów/orkiestr z obszaru powiatu limanowskiego.

W ramach wyżej wymienionego działania wsparto Orkiestrę Dętą w Nowym Rybiu.

Instrumenty muzyczne na ręce Przewodniczącego Rady Gminy Limanowa – Pana Stanisława Młyńskiego oraz Strażaków z OSP w Nowym Rybiu oficjalnie przekazała Iwona Kuzak - reprezentująca Stowarzyszenie Dla Męciny.

Stowarzyszenie Dla Męciny dziękuje Strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Rybiu za niesamowite zaangażowanie i wzorową współpracę w ramach realizowanego projektu na rzecz dobra regionu.

Zadanie jest finansowane z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

źr. Stowarzyszenie Dla Męciny