II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek "GORE GWIAZDA JEZUSOWI"

10.11.2022
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA „ZIELONY ZAKĄTEK” organizuje II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem: "GORE GWIAZDA JEZUSOWI", który odbędzie się 16 grudnia 2022 roku w Limanowskim Domu Kultury w godzinach od 8.30 do 17.30.

Do udziału w Konkursie serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych i średnich.

Przed nami Boże Narodzenie - święta dla polskich rodzin bardzo wyjątkowe i ważne. Wtedy to cieszymy się, że jesteśmy razem, bardziej sobie bliscy i drodzy niż w zwykłe dni.

Organizując Konkurs Kolęd i Pastorałek pragniemy ukazać piękno i różnorodność naszej Małej Ojczyzny. Chcielibyśmy, aby w tym dniu, wszystkie dzieci i młodzież nie tylko współzawodniczyły między sobą, ale przede wszystkim mogły poczuć magię świąt, kontaktu z kulturą, folklorem, wejść w świat obrzędów regionalnych oraz nacieszyć się sukcesem.

Oprócz wspaniałych wrażeń towarzyszących imprezie, pragniemy aby konkurs realizował najważniejsze cele, którymi są: podtrzymanie w młodym pokoleniu tradycji śpiewu kolęd i pastorałek, integracja i współpraca szkół w bliższym i dalszym środowisku, promowanie młodych talentów, ukazanie kreatywności artystycznej dzieci i młodzieży.

Zachęcamy do udziału oraz na widownię! Mamy nadzieję, że spędzenie tego wyjątkowego czasu we wspólnym gronie przyniesie nam wszystkim radość, wiele uśmiechu oraz przyjemnych i niezapomnianych emocji.

Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu zamieszczone są w regulaminie.

źr. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna „Zielony Zakątek”

Liczba wyświetleń: 2093