Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dobiegła końca modernizacja budynku Ośrodka Zdrowia w Męcinie

10.11.2022
Zakres prac obejmował wykonanie nowej okładziny schodów z płyt granitowych, antypoślizgowych do budynku Ośrodka Zdrowia w Męcinie. Ponadto nad schodami zamontowano zadaszenie o metalowej konstrukcji, o pokryciu poliwęglanem. Remont objął również malowanie łazienki.

10 listopada br. miał miejsce końcowy odbiór zadania, w którym uczestniczyli przedstawiciele gminy: Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Zastępca Wójta Wojciech Pazdan, Radni Gminy Limanowa: Adam Ryś, Jerzy Jabłoński, Rafał Woźniak oraz wykonawca inwestycji Jan Wojtas.
 
Koszt realizacji zadania to 74 968,50 zł brutto. 

Wykonawcą inwestycji była firma Usługi Ogólnobudowlane Jana Wojtasa z Siekierczyny, wyłoniona w postępowaniu przetargowym.


Liczba wyświetleń: 606
4

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne