Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Chłopcy z SP nr 2 w Starej Wsi Mistrzami Powiatu Limanowskiego w unihokeju

14.11.2022
W dniu 04 listopada br. odbyły się powiatowe rozgrywki w Unihokeja Młodzieży Szkolnej w hali sportowej w Szkole Podstawowej Nr 2 w Starej Wsi.
Organizatorem zawodów był ZPO - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Limanowa oraz SP 2 Stara Wieś.
Do zawodów zgłosiły się cztery zespoły chłopców:  ZPO Mszana Dolna,  SP2 Kasina Wielka ZSP 1 Kasinka Mała oraz SP nr 2 w Starej Wsi. 2. W wyniku odprawy z opiekunami i losowania ustalono kolejność spotkań i rozegrano zawody systemem każdy z każdym.
Po przeprowadzonych zawodach Mistrzami Powiatu Limanowskiego zostali chłopcy ze Starej Wsi, w składzie: Biedroń Szymon, Wyżycki Tomasz, Pałka Kacper, Chudy Miłosz, Gawlik Bartłomiej, Gwiżdż Krystian, Mikołajczyk Bartłomiej, Włodarczyk Michał, Włodarczyk Kacper – opiekun: Wiesława Boruta.
Przed zwycięską drużyna z Starej Wsi kolejne wyzwanie sportowe – walka o podium na mistrzostwach wojewódzkich, które odbędą się 01.12.2022 r. w Nowym Targu. – Życzymy Powodzenia!


Liczba wyświetleń: 546
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne