Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zaproszenie na wykład pt. „problem upadków w podeszłym wieku” w Pisarzowej

20.10.2022
Urząd Gminy Limanowa i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Limanowej zapraszają na wykład dr med. Tomasza Ocetkiewicza  - Kierownika oddziału geriatrycznego Szpitala Powiatowego im. Miłosierdzia  Bożego w Limanowej.

Wykład na temat „Problemu upadków w podeszłym wieku” odbędzie się w dniu 27 października 2022 r. o godz. 17.00 w Wiejskim Domu Kultury w Pisarzowej.

 
Dr med. Tomasz Ocetkiewicz - Kierownik oddziału geriatrycznego Szpitala Powiatowego im. Miłosierdzia  Bożego w Limanowej od stycznia 2022– specjalista chorób wewnętrznych, geriatra. Studia medyczne Collegium Medicum UJ ukończone w 2000 roku. Egzamin specjalizacyjny z zakresu chorób wewnętrznych w 2010 roku, z zakresu geriatrii w 2016 roku. W 2007 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych  („Czynniki predykcyjne upadków u osób po 60 roku życia” praca doktorska pod kierunkiem prof. dr hab. Tomasza Grodzickiego kierownika Kliniki Chorób Wewnętrznych i Geriatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie). Pracował w Katedrze Epidemiologii i Medycyny Zapobiegawczej UJ CM nieprzerwanie od października 2006 roku na stanowisku naukowo dydaktycznym, od 2012 na stanowisku starszego wykładowcy. Członek Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego, Sekretarz Oddziału krakowskiego PTG nieprzerwanie od 2007 roku i uczestnik licznych programów naukowych, szczególne zainteresowania dotyczące upadków i prób zapobiegania im oraz zjawiska przemocy domowej.


 


Liczba wyświetleń: 684
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne