Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

SP Wysokie Mistrzami Gminy Limanowa w Piłce Halowej Dzieci

07.10.2022
W dniu 7 października br. na hali sportowej w Rupniowie rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Halowej Chłopców  w Kat. Igrzyska Dzieci Szkolnych. W walce o podium uczestniczyło 7 drużyn z gminnych szkół.

Po zaciętej sportowej rywalizacji rozegrane mecze ostatecznie wyłoniły zwycięską drużynę, którą okazali się chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Wysokiem, przygotowani przez nauczyciela wychowania fizycznego – Marcina Stanisza.
 
Skład drużyny:
Banach Jakub, Hasior Filip, Koszut Paweł, Kotlarz Szymon, Staśko Piotr, Staśko Piotr, Sułkowski Piotr.

Klasyfikacja końcowa turnieju:I miejsce – SP Wysokie
II miejsce – SP Rupniów
III miejsce – SP nr 1 Stara Wieś

IV miejsce – SP Mordarka

Oraz trzy wyróżnienia dla SP Nowe Rybie, SP Młynne oraz SP nr 1 Siekierczyna.
 

Wręczenia nagród oraz pucharów  uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rupniowie Robert Piwowarczyk.

Zwycięska drużyna chłopców z Wysokiego walczyć będzie teraz o jak najlepszą pozycję na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Halowej Piłce Nożnej w dniu 20 października 2022 r., które odbędą się w SP nr 1 w Mszanie Dolnej.


Liczba wyświetleń: 1009
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne