SP Wysokie Mistrzami Gminy Limanowa w Piłce Halowej Dzieci

07.10.2022
W dniu 7 października br. na hali sportowej w Rupniowie rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Halowej Chłopców  w Kat. Igrzyska Dzieci Szkolnych. W walce o podium uczestniczyło 7 drużyn z gminnych szkół.

Po zaciętej sportowej rywalizacji rozegrane mecze ostatecznie wyłoniły zwycięską drużynę, którą okazali się chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Wysokiem, przygotowani przez nauczyciela wychowania fizycznego – Marcina Stanisza.

Skład drużyny:
Banach Jakub, Hasior Filip, Koszut Paweł, Kotlarz Szymon, Staśko Piotr, Staśko Piotr, Sułkowski Piotr.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce – SP Wysokie
II miejsce – SP Rupniów
III miejsce – SP nr 1 Stara Wieś

IV miejsce – SP Mordarka

Oraz trzy wyróżnienia dla SP Nowe Rybie, SP Młynne oraz SP nr 1 Siekierczyna.

Wręczenia nagród oraz pucharów  uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rupniowie Robert Piwowarczyk.

Zwycięska drużyna chłopców z Wysokiego walczyć będzie teraz o jak najlepszą pozycję na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Halowej Piłce Nożnej w dniu 20 października 2022 r., które odbędą się w SP nr 1 w Mszanie Dolnej.