Jubileusz 75-lecia Koła Gospodyń Wiejskich w Pisarzowej

24.10.2022
W sobotę, tj. 22 października 2022 r. Koło Gospodyń Wiejskich w Pisarzowej świętowało jubileusz 75-lecia swojej działalności na rzecz kultury i tradycji. Uroczystość miała miejsce w Wiejskim Dom Kultury W Pisarzowej. Jubileuszowe wydarzenie było idealną okazją do wręczenia podziękowań dla osób, które przyczyniają się do prężnego funkcjonowania i rozwoju Koła Gospodyń Wiejskich w Pisarzowej.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Starosta Powiatu Limanowskiego Mieczysław Uryga, V-ce Starosta Powiatu Limanowskiego Agata Zięba, Andrzej Malinowski – Radny Gminy Limanowa  zarazem Sołtys wsi Pisarzowa, Antoni Frączek Radny Gminy Limanowa, Barbara Górkowska reprezentująca Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Limanowej, Jacenty Musiał Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi, Wojciech Korabik Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa oraz sympatycy i członkowie KGW Pisarzowa .

Gratulujemy jubileuszu i życzymy aby kolejne lata działalności obfitowały w liczne inicjatywy na rzecz lokalnej społeczności i przynosiły satysfakcję z pełnienia tej ważnej społecznej roli.