Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

IKO Nakamura Polish Open 2022

18.10.2022
22 października w Hali Sportowej przy Zespole Szkół nr 1 (ul. Piłsudskiego 81) w Limanowej odbędzie się Otwarty Puchar Karate Kyokushin IKO Nakamura Polish Open 2022, którego organizatorem jest Limanowski Klub Kyokoushin Karate. Puchar odbędzie się pod Patronatem: Polskiego Związku Karate Kontaktowego. Puchar będzie ukoronowaniem 25-lecia Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate, a także 40-letniej pracy na ziemi limanowskiej na rzec propagowania Kyokushinkai. Puchar będzie nie lada gratką dla fanów sportów walki, organizator przygotował kilka niespodzianek.


 
Patronat medialny: TV28 oraz Okiem Sportowca
 
Sponsorem strategicznym wydarzenia jest firma NOWI - www.nowi.com.pl
 
Sędzią głównym będzie shihan Mariusz Godość 5 dan (So-Kyokushin),
Prezes Polski Związek Karate Kontaktowego.
 
Sędzią technicznym będzie shihan Sławomir Dubiel z Bielski Klub Karate Kyokushin - 5 dan
(World Karate Budokai).

źr. Limanowski Klub Kyokushin Karate


Liczba wyświetleń: 858
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne