Igrzystka Młodzieży Szkolnej w Koszykówce 3x3 rozstrzygnięte

19.10.2022
W dniu 19 października br. w hali sportowej w Pasierbcu rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w  Piłce Koszykowej 3x3 Chłopców i Dziewcząt w Kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
W walce o podium uczestniczyło 6 drużyn chłopców oraz 5 drużyn dziewcząt.

Po zaciętej rywalizacji rozegrane mecze ostatecznie wyłoniły zwycięskie drużyny :
Kategoria Dziewcząt:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Mordarce składzie: Kozdroń Julia, Kuzar Nikola, Ptaszek Magdalena, Szubryt Amelia, Śmierciak Natalia – opiekun Magdalena Kindlik.

II miejsce – SP nr 1 Siekierczynie
III miejsce – SP Pasierbcu

IV miejsce – SP nr 1 Starej Wsi
oraz jedno wyróżnienie za udział dla SP w Wysokiem.

Kategoria Chłopców:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Rupniowie w składzie: Cichoń Piotr, Dziedzic Krystian, Kołos Kamil, Pękala Alan, Rojek Mikołaj, Rusin Dominik – opiekun Robert Piwowarczyk.

II miejsce – SP nr 1 w Starej Wsi
III miejsce – SP w  Pasierbcu

IV miejsce – SP w Wysokiem
oraz dwa wyróżnienia za udział dla SP nr w 1 Siekieczynie wraz  SP w Mordarce.

Wręczenie nagród oraz pucharów uczestnikom rozgrywek koszykarskich dokonał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut jak również Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pasierbcu Zbigniew Król.
Przed zwycięskimi drużynami z Mordarki oraz Rupniowa kolejne wyzwanie sportowe – walka o podium na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Koszykówce 3x3 Młodzieży  w dniu 25 października 2022r. które odbędą się w SP nr 3 w Limanowej. Życzymy Powodzenia!