Chłopaki ze Szkoły Podstawowej w Rupniowie Mistrzami Powiatu Limanowskiego

25.10.2022

W dniu 25 października br. odbyły się zawody w piłkę koszykową 3x3 chłopców w kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
W których wzięło udział 7 zespołów : SP 3 Limanowa, ZPO Słopnice, SP Rupniowie, SP Łukowica, ZPO Mszana Dolna, NSP Piekiełko SP2 Mszana Górna.

Zwycięską drużyną okazała się Szkoła Podstawowa w Rupniowie w składzie – Cichoń Piotr, Dziedzic Krystian, Kołos Kamil, Pękala Alan, Rojek Mikołaj, Rusin Dominik – przygotowywana przez Roberta Piwowarczyka. Serdecznie gratulujemy pierwszego miejsca w powiecie!

Przed zwycięską drużyna z Rupniowa kolejne wyzwanie sportowe – walka o podium na Mistrzostwach Rejonowych które odbędą się 10 listopada 2022 r. o godz. 9:00 na hali sportowej GOSiR w Gorlicach – Życzymy Powodzenia!