Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Chłopaki ze Szkoły Podstawowej w Rupniowie Mistrzami Powiatu Limanowskiego

25.10.2022
 
W dniu 25 października br. odbyły się zawody w piłkę koszykową 3x3 chłopców w kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
W których wzięło udział 7 zespołów : SP 3 Limanowa, ZPO Słopnice, SP Rupniowie, SP Łukowica, ZPO Mszana Dolna, NSP Piekiełko SP2 Mszana Górna.
 
Zwycięską drużyną okazała się Szkoła Podstawowa w Rupniowie w składzie – Cichoń Piotr, Dziedzic Krystian, Kołos Kamil, Pękala Alan, Rojek Mikołaj, Rusin Dominik – przygotowywana przez Roberta Piwowarczyka. Serdecznie gratulujemy pierwszego miejsca w powiecie!

Przed zwycięską drużyna z Rupniowa kolejne wyzwanie sportowe – walka o podium na Mistrzostwach Rejonowych które odbędą się 10 listopada 2022 r. o godz. 9:00 na hali sportowej GOSiR w Gorlicach – Życzymy Powodzenia!  

Liczba wyświetleń: 756
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne