Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

18 października br. wypłata zwrotu podatku akcyzowego dla rolników

17.10.2022
Urząd Gminy Limanowa informuje, że w dniu 18 października 2022 r. zostaną przelane środki z tytułu zwrotu podatku akcyzowego dla rolników, na rachunek bankowy wskazany we wniosku. Pieniądze zostaną przelane rolnikom, którzy w sierpniu bieżącego roku złożyli do Wójta Gminy Limanowa wnioski o zwrot podatku akcyzowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.
 
Łącznie pomoc otrzyma 535 rolników, kwota dofinansowania stanowi 150 069,84 zł.

Wszystkim rolnikom przypominamy również, że wnioski na nowy rok 2023, będzie można składać w okresie od 1 lutego do 28 lutego 2023 r., dołączając faktury VAT wystawione w okresie do 1 sierpnia 2022 r. – 31 stycznia 2023 r. oraz informację o dużych jednostkach przeliczeniowych bydła w poprzednim roku wystawioną przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.


Liczba wyświetleń: 411
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne