Zaproszenie na wykłady z profilaktyki urologicznej dla seniorów w Starym Rybiu i Młynnem

28.09.2022
Urząd Gminy Limanowa i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Limanowej zapraszają na wykłady Pani Gabrieli Zdzińskiej - fizjoterapeutki, specjalizującej się w uroginekologii.

Wykłady o temacie "Profilaktyka nietrzymania moczu wśród seniorów" odbędą się w dniu 11 października 2022 r. o godz. 13.30 w Wiejskim Domu Kultury w Starym Rybiu oraz tego samego dnia o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej w Młynnem.

mgr Gabriela Zdzińska - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Instruktor Pilates, trener i instruktor zawodowy narciarstwa alpejskiego. Ukończyła kursy szkolenia z zakresu: Medycyny Ortopedycznej wg. James'a Cyriax'a; Kompleksowej diagnostyki i terapii uroginekologicznej; Technik osteopatycznych w uroginekologi; Nowoczesnej uroginekologii - kompleksowej fizjoterapii w nietykaniu moczu i stolca oraz obniżeniach narządów miednicy mniejszej; SOS fizjoterapeuty. Stopa a dysfunkcje uroginekologiczne; Techniki manualne, mięśniowo-powięziowe oraz wisceralne w poporodowych dysfunkcjach uroginekologicznych.