Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zakończenie modernizacji sal gimnastycznych

16.09.2022
Dobiegła końca modernizacja sal gimnastycznych przy szkołach podstawowych w Kaninie Pisarzowej i Starej Wsi. Gmina Limanowa pozyskała na ten cel środki w wysokości 300.000,00 złotych z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznejw ramach Programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – edycja 2021.

Całość inwestycji wyniosła  724 324,47 zł.

W odbiorach zadań uczestniczyli przedstawiciele wykonawców, Wójt Gminy Limnaowa Jan Skrzekut, Zastępca Wójta Gminy Limanowa Wojciech Pazdan oraz w poszczególnych miejscowościach dyrektorzy szkół oraz radni i sołtysi: w Pisarzowej Magdalena Strzebońska, Antoni Frączek i Andrzej Malinowski, w Kaninie Halina Śmierciak i Barbara Hebda, w Starej Wsi Marek Twaróg, Iwona Wojak-Ćwik, Bogusław Pazdur i Ryszard Piszczek
 
Zakres rzeczowy 3 zadań częściowych w ramach projektu:
1) Modernizacja sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej w Pisarzowej polegała na : wymianie okien, montażu piłkochwytów zabezpieczających okna, malowaniu sali, ociepleniu ścian sali i wykonaniu nowej elewacji, montażu nowych obróbek blacharskich, w tym także parapetów i wymianie instalacji odgromowej. 
 
Wykonawcą zadania był Zakład Remontowo-Budowlany, Józef Smyda, ul.Wiejska 10, 33-342 Barcice Dolne  
 
 2) Modernizacja sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Starej Wsi  polegała na : wymianie okien i drzwi, cyklinowaniu i malowaniu parkietów, malowaniu ścian i sufitów, montażu piłkochwytów zabezpieczających okna, wymianie opraw oświetleniowych oraz obłożeniu ścian wykładziną tekstylną w celu osłony przed obijaniem. 
 
Wykonawcą zadania był Zakład Ogólnobudowlany, Marian Sułkowski, ul.Reja 3, 34-600 Limanowa  
 
3) Modernizacja sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej w Kaninie polegała na : wymianie okien i drzwi, cyklinowaniu i malowaniu parkietów, malowaniu ścian, montażu piłkochwytów zabezpieczających okna oraz wymianie opraw oświetleniowych, remoncie schodów i parapetów.  
 
Wykonawcą zadania był : Zakład Remontowo-Budowlany, Józef Smyda, ul.Wiejska 10, 33-342 Barcice Dolne  


Liczba wyświetleń: 505
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne