Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zagłosuj na projekt „Odkryj Beskid Wyspowy” w konkursie „Turystyczne Skarby Małopolski"

19.09.2022
Trwa II etap konkursu „Turystyczne Skarby Małopolski”, w którym internauci głosują na swoje typy w sześciu kategoriach konkursowych. W kategorii „Dzieje się” jest realizowany przez Forum Gmin Beskidu Wyspowego w tym m.in. z Miastem Limanowa projekt pn. „Odkryj Beskid Wyspowy” – coroczna akcja, której założeniem jest popularyzacja turystyki górskiej i odkrywanie piękna Beskidu Wyspowego, stanowiącego swoistą mozaikę kulturową, której dorobek prezentowany jest podczas organizowanych w ramach wydarzenia festiwali, jak „Beskidzkie Rytmy i Smaki”, czy Festiwalu Kultury Beskidu Wyspowego „Beskidzka Podkówecka”.

Projekt „Odkryj Beskid Wyspowy” zajmuje w konkursie wysoką pozycję – znajduje się w pierwszej trójce  pod względem ilości zebranych głosów. Zachęcamy do głosowania, które trwa do  27 września br.

Głosowanie jest bezpłatne, a żeby oddać głos należy:
  1. wejść na stronę https://konkurs.visitmalopolska.pl
  2. wybrać swojego faworyta,
  3.  przesłać zgłoszenie,
  4. sprawdzić pocztę mailową by potwierdzić na niej zgłoszenie.
Zachęcamy do głosowania!


Liczba wyświetleń: 597
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne