Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wyniki Patrii Młynne na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Przemyślu

29.09.2022
Wyruszaliśmy (Patria Młynne) na MMM do Przemyśla wiedząc, że o powtórzenie zdobyczy punktowej z zeszłego roku będzie niezmiernie ciężko. Jak się jednak okazało było bardzo dobrze. Do świetnych rezultatów najstarszych młodzików dołączyli też najmłodsi, którzy o sporo punktów powiększyli nasz dorobek punktowy, ale po kolei.

Dzień 1 – bieg sprinterski i bieg sztafetowy
Świetny dzień w wykonaniu Oskara Mordarskiego. Brąz w biegu sprinterskim i tylko 4 sekundy do srebra i srebro wywalczone wraz z Martyną Zelek i Antkiem Bałazińskimi. Antek w sprincie dorzucił jeszcze czwarte miejsce. Dodam, że w sprincie praktycznie wszyscy zawodnicy zdobyli punkty dla klubu.
 
Hania Wiktor wygrywa kat. Najmłodszą, a na drugim miejscu Anna Stypula. Piąte miejsce dla Wandy Piszczek. Pozostali też ekstra.
 
Dzień 2 – bieg klasyczny
Drugi dzień Mistrzostw Młodzików w Przemyślu to królewski bieg klasyczny. Znakomity bieg i srebro dla powracającego po kontuzji do rywalizacji sportowej Antka Bałazinskiego. Szóste miejsce dla Oskara Mordarskiego. Wśród najmłodszych  wygrywają Julita Mordarska i Wanda Piszczek. Srebro zdobyła Ola Kurnyta , a Damian Michura wraca do domu z brązowym medalem. Do naszych zdobyczy dopisujemy jeszcze brąz Anny Stypuly.
 
Dziękuję przede wszystkim zawodnikom za walkę przez te dwa dni. Za wytrwałość i worek medali. Trenerom i opiekunom za profesjonalną pomoc, sponsorom („Elfach”, „Midrew”, Indeco” i Gmina Limanowa) za wsparcie finansowe.

A już za miesiąc organizujemy XXIV Bieg Niepodległości w Młynnem. 
 
Autor: Witold Sochacki


Liczba wyświetleń: 566
4

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne