Mordarka wygrywa gminne mistrzostwa młodzieży w halowej piłce nożnej

30.09.2022
W dniu 30 września br.  na hali sportowej w Rupniowie rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Halowej Chłopców  w Kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej. W walce o podium uczestniczyło 5 drużyn z gminnych szkół.
Po zaciętej sportowej rywalizacji rozegrane mecze ostatecznie wyłoniły zwycięską  drużynę, którą okazała się drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Mordarce , przygotowani przez nauczyciela wychowania fizycznego – Janusza Zelka.
Skład drużyny:
Abram Przemysław, Bargieł Karol, Bernacki Maciej, Chijek Łukasz, Dutka Filip, Kęska Mateusz, Mrowca Mateusz, Smoroński Szymon, Szubryt Bartosz.

Klasyfikacja końcowa turnieju :
I miejsce – SP Mordarka
II miejsce – SP Rupniów
III miejsce – SP Pisarzowa
Dwa wyróżnienia dla SP Nr 2 Siekierczyna oraz SP Młynne

Wręczenie nagród oraz pucharów  uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonała dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyta Król oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Rupniowie Robert Piwowarczyk.

Zwycięska drużyna chłopców z Mordarki walczyć będzie teraz o jak najlepszą pozycję na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Halowej Piłce Nożnej w dniu 11 października – wtorek, które odbędą się w Szkole Podstawowej nr 1 w  Mszanie Dolnej. ŻYCZYMY POWODZENIA!