Konsultacje społeczne Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2023

30.09.2022
Informujemy o rozpoczęciu prac nad Programem Współpracy Gminy Limanowa z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2023 rok.

W związku z powyższym, Wójt Gminy Limanowa zaprasza organizacje pozarządowe i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego, działające na rzecz mieszkańców Gminy Limanowa do zgłaszania propozycji i uwag do niniejszego Programu.

Propozycje prosimy wnosić w terminie do dnia 14 października 2022 r.:
  • za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected]
  • za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: Urząd Gminy Limanowa, ul. M.B. Bolesnej 18B, 34-600 Limanowa (decyduje data wpływu do Urzędu).
Za przygotowanie projektu odpowiedzialny jest Wydział Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa tel. 18/263 00 46.