Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Jubileuszowe Wydanie Wiadomości Gminnych

09.09.2022
Zachęcamy Państwa do lektury nowego, jubileuszowego wydania bezpłatnego biuletynu informacyjnego Urzędu Gminy Limanowa "Wiadomości Gminne".
W numerze wydanym z okazji 30-lecia istnienia samorządu gminy Limanowa mogą Państwo przeczytać o najważniejszych m.in.zmianach jakie miały miejsce na przestrzeni lat oraz największych inwestycjach zrealizowanych na terenie gminy Limanowa.  
 
„ Po przywróceniu w Polsce samorządu terytorialnego, obywatele - poprzez demokratycznie wybieranych radnych - odzyskali możliwość decydowania o najbardziej istotnych sprawach swoich miast i gmin. Wcześniej jako radny Gminy Limanowa, a teraz jako Wójt wiem, że to pojęcie o wiele szersze niż tylko administracja: to wspólnota ludzi na określonym obszarze oraz niezwykła reguła życia społecznego polegająca na zaangażowaniu, pracy i lokalnej aktywności.
Przez kolejne lata samorząd terytorialny zyskał na znaczeniu, poszerzył swoje kompetencje oraz możliwości. Ludzie sami decydują o rozwoju swoich ”Małych Ojczyzn”, co jest ogromnym sukcesem samorządności. Dziękuję wszystkim Mieszkańcom Gminy Limanowa, za pracę, zaangażowanie, aktywność, uśmiech, optymizm i za wszystko inne, czego nie wymieniłem, a co robicie dla naszego regionu. Dziękuję za ogromny wkład w rozwój samorządu, za owocną pracę i ciekawe pomysły. Wasz profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie przyczynia się do lokalnego rozwoju z korzyścią dla całej Naszej Gminy.”

Jan Skrzekut
Wójt Gminy Limanowa 


Liczba wyświetleń: 1074
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne