Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zaproszenie na II turnus "Wakacji z 11 MBOT"

23.08.2022
11 Małopolska Brygada Obrony Terytorialnej zaprasza już 16 września na szkolenie podstawowe i wyrównawcze w ramach II turnusu Wakacji z WOT.

Osoby, które nie posiadają przeszkolenia wojskowego będą realizować 16-dniowe szkolenie podstawowe, w ramach którego nabędą umiejętności z zakresu regulaminów, taktyki, topografii, ratownictwa pola walki i strzelectwa. Natomiast osoby, które są żołnierzami rezerwy i składali przysięgę wojskową, przejdą 8-dniowe szkolenie wyrównawcze, które ma na celu odświeżenie nabytych umiejętności i zapoznania się ze specyfiką działania w Wojskach Obrony Terytorialnej.

Najbliższe wcielenie odbędzie się 16 września. Zapraszamy na nie przede wszystkim studentów, maturzystów, pełnoletnich uczniów szkół średnich, nauczycieli oraz osoby, które chcą spróbować swoich sił w mundurze. Uroczysta przysięga nowo wcielonych żołnierzy odbędzie się 1 października br. w Limanowej.

Wszystkich zainteresowanych wstąpieniem w szeregi 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej zachęcamy do skorzystania z pomocy dedykowanego rekrutera z właściwego terytorialnie powiatu.
Dane kontaktowe można znaleźć na stronie https://rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.pl.

Można też złożyć wniosek w najbliższym Wojskowym Centrum Rekrutacji WCR (dawniej WKU) lub poprzez platformę internetową ePUAP.

źr. 11 Małopolska Brygada Obrony Terytorialnej


Liczba wyświetleń: 908
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne