Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

W Lipowem powstanie wielofunkcyjne boisko sportowe

02.08.2022
Jeszcze w tym roku gmina Limanowa rozszerzy swoją infrastrukturę sportową o boisko zlokalizowane w miejscowości Lipowe, które będzie służyło mieszkańcom.

Boisko zostanie wyposażone w niezbędne urządzenia przeznaczone do gry w piłę ręczną, nożną, siatkówkę oraz koszykówkę. Na boisku zostaną wykonane linie wymiarowe umożliwiające grę w w/w dyscyplinach sportowych. Ponadto boisko zostanie oddzielone od terenów zielonych obrzeżami betonowymi, a wokół obiektu wielofunkcyjnego zostanie wykonany piłkochwyt wysokości 6 m.

Zadanie pod nazwą: “Przebudowa boiska sportowego wielofunkcyjnego o nawierzchni syntetycznej z piłkochwytami” zostanie zrealizowane na działce nr 290. Teren posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej i sąsiaduje ze świetlicą wiejską, a także placem zabaw.

Wartość wielofunkcyjnego boiska opiewa na kwotę: 346 541,69 zł.
Przyznane dofinansowanie w formie dotacji celowej z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach projektu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno-sportowa – MIRS” w 2022 roku w wysokości 133 720,00 zł.

Wykonawcą inwestycji jest, wyłoniona w postępowaniu przetargowym, firma Usługi Ogólnobudowlane Jan Wojtas z Siekierczyny.

Grafika przedstawiająca boisko nie stanowi wizualizacji projektu, a jedynie jest zdjęciem poglądowym podobnego obiektu.


Liczba wyświetleń: 822
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne