A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

W Lipowem powstanie wielofunkcyjne boisko sportowe

02.08.2022
Jeszcze w tym roku gmina Limanowa rozszerzy swoją infrastrukturę sportową o boisko zlokalizowane w miejscowości Lipowe, które będzie służyło mieszkańcom.

Boisko zostanie wyposażone w niezbędne urządzenia przeznaczone do gry w piłę ręczną, nożną, siatkówkę oraz koszykówkę. Na boisku zostaną wykonane linie wymiarowe umożliwiające grę w w/w dyscyplinach sportowych. Ponadto boisko zostanie oddzielone od terenów zielonych obrzeżami betonowymi, a wokół obiektu wielofunkcyjnego zostanie wykonany piłkochwyt wysokości 6 m.

Zadanie pod nazwą: “Przebudowa boiska sportowego wielofunkcyjnego o nawierzchni syntetycznej z piłkochwytami” zostanie zrealizowane na działce nr 290. Teren posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej i sąsiaduje ze świetlicą wiejską, a także placem zabaw.

Wartość wielofunkcyjnego boiska opiewa na kwotę: 346 541,69 zł.
Przyznane dofinansowanie w formie dotacji celowej z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach projektu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno-sportowa – MIRS” w 2022 roku w wysokości 133 720,00 zł.

Wykonawcą inwestycji jest, wyłoniona w postępowaniu przetargowym, firma Usługi Ogólnobudowlane Jan Wojtas z Siekierczyny.

Grafika przedstawiająca boisko nie stanowi wizualizacji projektu, a jedynie jest zdjęciem poglądowym podobnego obiektu.


Liczba wyświetleń: 238
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30