Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Ostatnie dni na zgłoszenie „Turystycznej Perły Powiatu Limanowskiego”

16.08.2022
W tym roku po raz trzeci Powiat Limanowski organizuje internetowy plebiscyt pn. „Turystyczna Perła Powiatu Limanowskiego”, w którym zostaną wybrane: obiekt lub miejsce, które cieszą się największą popularnością w naszym regionie. Termin zgłaszania propozycji został przedłużony do piątku 19 sierpnia 2022 r.

Przypominamy, że plebiscyt przebiega w dwóch etapach. W  pierwszym trwającym do 19 sierpnia br. internauci zgłaszają swoje propozycje obiektów i miejsc, które ich zdaniem najlepiej reprezentują region. Drugi etap – głosowanie internetowe na Turystyczną Perłę Powiatu Limanowskiego 2022, odbędzie się od 22 sierpnia do 4 września br.

Już teraz zapraszamy do zgłaszania kandydatur w plebiscycie pomocą formularza, który dostępny jest  TUTAJ.

Warto wspomnieć, że pierwszą edycję plebiscytu wygrał Cisowy Dział w Gminie Łukowica, a edycję 2021 Ścieżka Dydaktyczno – Przyrodnicza na górze Paproć. Propozycje można zgłaszać do 19 sierpnia 2022 r. Kto zwycięży tym razem? Każdy mieszkaniec i miłośnik regionu ma szansę przyczynić się do wyboru Turystycznej Perły – miejsca lub obiektu w najbliższej okolicy które stanie się wizytówką Powiatu Limanowskiego.

Zachęcamy do udziału oraz głosowania!

Plebiscyt „Turystyczna Perła Powiatu Limanowskiego” ma na celu jeszcze lepsze promowanie walorów turystycznych oraz najciekawszych zakątków naszego regionu. Już dzisiaj zdecydujmy o tym, jakie miejsce w Powiecie Limanowskim podoba się nam najbardziej.

źr. Powiat Limanowski


Liczba wyświetleń: 654
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne