Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

13 sierpnia wystartuje 24. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Memoriał Henryka Łasaka”

11.08.2022
W sobotę 13 sierpnia w Limanowej wystartuje 24. Międzynarodowy Wyścigu Kolarski „Memoriał Henryka Łasaka”, którego trasa prowadzi m.in. przez teren gminy Limanowa. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Memoriał Henryka Łasaka jest najwyżej klasyfikowanym jednodniowym wyścigiem kolarskim rozgrywanym w Polsce, zaliczanym do najważniejszych wydarzeń w międzynarodowym kalendarzu kolarskich imprez. Zwodnicy do pokonania będą mieli dystans 151 km na trasie  Limanowa - Stara Wieś - Zalesie - Kamienica - Słopnice - Limanowa.
 
 


W godz. 11.35- 12.35 przy ul. Br. Czecha (przy Limanowskim Domu Kultury) będzie mieć miejsce prezentacja ekip kolarskich, natomiast o godz. 12.45 odbędzie się Start Honorowy.

O godz. 12.50 z ul. Rynek nastąpi Start Ostry , a około godz. 16.17-16.40 planowany jest przyjazd na Metę, która zlokalizowana będzie przy ul. Br. Czecha. Po przybyciu na Metę odbędzie się ceremonia Dekoracji.
 
 
 

Na trasie przejazdu kolarzy mogą wystąpić utrudnienia w ruchu stąd prośba do kierowców o ostrożność i wyrozumiałość.

Harmonogram czasowy Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Memoriał im. Henryka Łasaka” znajduje się pod artykułem. 


Liczba wyświetleń: 2110
1

Pliki do pobrania

1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne