Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Przebudowa drogi Pisarzowa-Serafinowska-utrudnienia w ruchu

26.07.2022
W związku z rozpoczęciem przebudowy drogi Pisarzowa -Serafinowska, na odcinku od drogi powiatowej do Szkoły Podstawowej w Pisarzowej, od 27 lipca (środa), mogą wystąpić częściowe zamkniecia w/w odcinka drogi, ponadto przez okres prac będą występować utrudnienia w ruchu drogowym. Zaleca się  zatem obiazd przez drogę Dworską. Prace zostaną wykonane do końca sierpnia, przed rozpoczęciem roku szkolnego. Za utrudnienia przepraszamy. Liczba wyświetleń: 965
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne