Konkurs rękodzieła na najpiękniejszy bukiet pn. ,,Bukiety na Matki Boskiej Zielnej"

28.07.2022
Stowarzyszenie Dla Męciny otrzymało dotację na realizację projektu pn. ,,Coś dla małego i dużego, czyli czas na kulturę…”.

Projekt realizowany w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w dziedzinie kultury w 2022 roku pn. „Mecenat Małopolski – I edycja”.

W ramach projektu Stowarzyszenie Dla Męciny organizuje konkurs rękodzieła artystycznego na najpiękniejszy bukiet.

Zadaniem konkursowym będzie wykonanie bukietu z żywych/suszonych kwiatów, ziół, owoców i przypraw, który zawiera elementy tradycyjne, bez sztucznych dodatków, a następnie wykonanie fotografii i przesłanie jej na adres e-mail: [email protected]

W wiadomości e-mail należy wpisać imię i nazwisko uczestnika konkursu oraz nr telefonu.

Konkurs skierowany do pełnoletnich mieszkańców powiatu limanowskiego.

Zwycięzcy i wyróżnieni w konkursie otrzymają nagrody rzeczowe.

Konkurs trwa do 16 sierpnia 2022r.

źr. Stowarzyszenie Dla Męciny