Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Apelujemy o oszczędne i racjonalne gospodarowanie wodą

21.07.2022
Szanowni Państwo, w związku z występującą suszą należy zwrócić szczególną uwagę na racjonalne korzystanie z wody. W związku z powyższym, wprowadza się zakaz używania wody z sieci wodociągowej do podlewania trawników, ogrodów, mycia samochodów oraz napełniania basenów i oczek wodnych na terenie Gminy Limanowa.
 
Apelujemy o rozsądne korzystanie z wody i stosowanie jej wyłącznie do celów bytowych. Szanujmy się nawzajem i pamiętajmy, że nie jesteśmy sami. Niniejsze zalecenia mają na celu zapewnienie wszystkim mieszkańcom stałego dostępu do wody pitej.


Liczba wyświetleń: 874
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne