Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zaproszenie na jubileuszowy 10 Bieg Ziemi Limanowskiej oraz 1 czasówkę kolarska pod Ostrą

07.06.2022
Stowarzyszenie Kulturalno - Oświatowe Ziemia Limanowska w roku 2022 będzie organizatorem jubileuszowego dziesiątego Biegu Ziemi Limanowskiej. Zawody, które odbędą się w 12 czerwca 2022, są cykliczne i zdobyły już uznanie biegaczy, turystów i oraz znanych zawodników z całej Polski.
 
W zawodach bierze udział ok 200 do 300 zawodników. Bieg jest imprezą integracyjną, gdyż w zawodach startują rodziny z dziećmi, społeczności firm, szkół, klubów sportowych.
 
Bieg  główny odbywa się na trasie Limanowa - Miasto - Stara Wieś (trasa przebiega przez Miasto Limanowa, a następnie Gmina Limanowa). Biorą w nim udział: młodzież, dorośli, Bieg główny ma dystans 4 km. Dzieci biorą udział w zawodach na dystansie: 50m,100m, 500m organizowanie na stadionie sportowym w Starej Wsi Zawody są jednodniowe. Od godz. 12.00 czynne jest biuro zawodów, które wydaje numery startowe uczestnikom biegu. Około godz. 14.00 na starcie ustawiają się poszczególne grupy zawodników.
 


Zawody rozgrywane są w kategoriach: bieg uliczny i imprezy towarzyszące: rodzinny przejazd rowerowy, nordic walking. Równocześnie organizatorzy zapewniają gry i zabawy dla najmłodszych, oraz ciepły posiłek i napoje dla uczestników biegu. W tym roku zostaną  również zorganizowane zawody kolarskie pod nazwą "1 czasówka kolarska pod Ostrą", której organizatorem jest Stowarzyszenie Limanowska Grupa Rowerowa.
 
Zapisy elektroniczne: https://pifsport.com.pl/x-bieg-ziemi-limanowskie-im-sw-jana-pawla-ii/
 
źr. Stowarzyszenie Kulturalno - Oświatowe Ziemia Limanowska


Liczba wyświetleń: 2123
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne