Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Utrudnienia w ruchu drogowym w Sowlinach

03.06.2022
 Informujemy mieszkańców, że w związku z realizacją inwestycji – Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w sołectwie Sowliny – w dniach od 7 czerwca 2022roku do dnia 20 czerwca 2022 roku  w godzinach od 7.00 – 16.00 wystąpią utrudnienia w przejeździe drogą pn ”Międzygórki” (od pana Twaroga do osiedla Biedówka obok pana Wojtaszczyka).
Objazd od ulicy Granicznej oraz Moczarki. Przepraszamy mieszkańców za utrudnienia.

Liczba wyświetleń: 563
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne