A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Szkolna Kasa Oszczędności w Szkole Podstawowej w Mordarce

23.06.2022
Szkolna Kasa Oszczędności przy PKO Banku Polskim w bieżącym roku szkolnym ponownie mogła działać w naszej szkole bez większych przeszkód. Obecnie do SKO należy 63 uczniów, a w tym roku przybyło 10 nowych SKO-wiczów. Opiekę nad uczniami sprawują nauczycielki Małgorzata Warzecha i Katarzyna Strug.
 
W ramach programu edukacyjnego prowadzonego przez PKO Bank Polski nasi uczniowie sprawdzali swoją wiedzę z ekologii, finansów, zdrowego stylu życia oraz cyberbezpieczeństwa rozwiązując online test wiedzy SKO. Każdy kto odpowiedział prawidłowo na minimum 7 z 10 pytań uzyskiwał dyplom Mistrza wiedzy SKO. Dodatkowo uczniowie otrzymali pochwałę od wychowawcy lub opiekuna SKO wpisaną do dziennika. Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy podjęli to wyzwanie.
 
Pomimo kilku tygodni nauki zdalnej udało się również wyłonić najwytrwalszych uczniów i nagrodzić ich w szkolnym konkursie „Systematyczny SKO-wicz”. Drobne upominki zostały przekazane także pozostałym uczniom należącym do SKO. Wśród nagród znajdują się książeczki edukacyjne „SKO-wicz bezpieczny w sieci”, „Apetyt na zdrowie” czy „Pięć sposobów na ekooszczędzanie z SKO” przygotowane przez PKO BP. Kolejne konkursy już w przyszłym roku. We wrześniu czekamy na nowych uczestników SKO. Do zobaczenia!
 

Opiekunowie SKO: Małgorzata Warzecha i Katarzyna Strug
 
źr. Szkoła Podstawowa w Mordarce


Liczba wyświetleń: 279
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30