A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Seniorki z Męciny przystąpiły do dwóch projektów aktywizacji osób starszych

23.06.2022
- „Jestem seniorem – działam z wigorem” Fundacja Dzień Dobry
Udział w projekcie jest bodźcem do inspirujących działań, które przyczyniają się do nabycia nowej wiedzy, a jednocześnie rozwoju grupy, jej integracji oraz aktywizacji. Projekt jest również szansą na ponowne otwarcie się seniorów, którzy po trudnym okresie pandemii czują się zgubieni i zdezorientowani. To szansa na odbudowanie relacji społecznych. Udział w projekcie obejmuje szkolenia, warsztaty, wizyty studyjne, spotkania z innymi grupami senioralnymi.
 


- projekt realizowany z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Limanowej, w ramach którego odbędzie się 13 spotkań warsztatowych w tematyce rękodzieła i kulinariów, w celu integracji seniorów i kreatywnego spędzenia czasu w miłym towarzystwie.


Liczba wyświetleń: 46
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30