Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Piknik sympatyków oraz członków Klubu Sportowego Shinkyokushin Stara Wieś

22.06.2022
 
W ubiegłą sobotę na stadionie sportowym w Starej Wsi odbył się Piknik Rodzinny sympatyków oraz członków klubu Shinkyokushin Stara Wieś.
 
W wydarzeniu wziął udział  Jan Skrzekut - Wójta Gminy Limanowa, który w imieniu fundatorów  wręczył pamiątkowe medale wszystkimi klubowiczom z okazji zakończenia sezonu.
Serdecznie gratulujemy pani Agnieszce Tokarczyk założycielce i właścicielce klubu, który prężnie działa zarówno w Starej Wsi jak również w Męcinie. Życzymy niesłabnącego zainteresowania tą dyscypliną sportu wśród najmłodszych mieszkańców naszej gminy oraz niezmiennego zaangażowania rodziców i rozwój klubu.
 
Jak podkreśla pani Agnieszka „Nie możemy zapomnieć o najważniejszych osobach, którym w szczególności należą sie podziękowania... oczywiście chodzi o rodziców, dzięki Wam ten dzień był wyjątkowy i na długo zostanie w naszej pamięci. Jesteśmy wdzięczni za każdą dołożoną cegiełkę. Razem stworzyliśmy coś wspaniałego, wystarczy spojrzeć na twarze naszych wojowników. Dziękujemy za przybycie I wspólną zabawę”
 

Raz jeszcze gratulujemy pani Agnieszce i jej rodzinie, która aktywnie włącza się w rozwój klubu, życząc niesłabnącego zapału , szczęścia oraz sportowych sukcesów  jej podopiecznych.
 


Specjalne podziękowania klub kieruje do Ochotniczej Straży Pożarnej z Starej Wsi, Policji Powiatowej w Limanowej, oraz  grupie motocyklistów za przygotowanie pokazów dla najmłodszych.
Ponadto sponsorami pikniku byli:
Florian,  Arka2, Jackówka,Kulinar, Catering Dutka, Lipowe Apartamenty, Anna Daniel, Elżbieta Postrożny.


Liczba wyświetleń: 818
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne