Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Najlepsi sportowcy w gminie nagrodzeni

15.06.2022
14 czerwca br. w siedzibie Urzędu Gminy zostały wręczone nagrody Wójta Gminy Limanowa za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2021 roku. Zgodnie z uchwałą Nr XIV/160/2016 Rady Gminy Limanowa o takie wyróżnienie mogą starać się mieszkańcy Gminy Limanowa, którzy zdobyli najwyższe lokaty na podium podczas Mistrz Polski, Europy i Świata. Uchwała przewiduje również wyróżnienie osób, które osiągnęły szczególne wyniki sportowe na ogólnopolskich turniejach.
 
Zarządzeniem nr  73/2022 z dnia 20 maja 2022 r. Wójt Gminy Limanowa przyznał nagrody następującym sportowcom:
1.            Klaudia Zwolińska           Kłodne - kajakarstwo górskie
2.            Julita Mordarska              Młynne - biegi na orientacje
3.            Antoni Bałaziński             Młynne - biegi na orientacje
4.            Katarzyna Opiela             Mordarka - biegi /lekkoatletyka             
5.            Zofia Opiela                     Mordarka - biegi/lekkoatletyka
6.            Mateusz Kęska                Mordarka - piłka nożna 
7.            Martyna Zelek                  Młynne - biegi na orientacje
8.            Magdalena Fitrzyk           Młynne - biegi na orientacje
9.            Oskar Mordarski              Młynne - biegi na orientacje
 
Sportowcy odebrali nagrody oraz okolicznościowe dyplomy gratulacyjne z rąk Wójta Gminy Limanowa Jana Skrzekuta. Spotkanie z Klaudią Zwolińską, która zajęła V lokatę w igrzyskach olimpijskich w Tokio w kajakarstwie górskim, było nie lada przeżyciem dla pozostałych nagrodzonych. Klaudia podzieliła się z młodszymi kolegami radami oraz odpowiedziała na pytania zadawane przez młodych sportowców. 


Liczba wyświetleń: 972
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne