A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Możliwy wyciek z wodociągu w Wysokiem – prośba o obserwację posesji.

17.06.2022
W związku z ciągłym ubytkiem wody w zbiorniku w Wysokiem, zachodzi podejrzenie o wystąpieniu rozszczelnienia sieci wodnej. Prosimy wszystkich mieszkańców o sprawdzenie najbliższej okolicy, czy nie występują podmoknięcia terenu, co mogłoby świadczyć o wycieku. W razie zauważania takiej sytuacji prosimy o przekazanie informacji do sołtysów z Wysokiego i Kaniny, radnego Sylwestra Hasiora lub do Urzędu Gminy Limanowa do Wydziału Gospodarki Komunalnej.
 
Z góry dziękujemy.Liczba wyświetleń: 91
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30