Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Możliwy wyciek z wodociągu w Wysokiem – prośba o obserwację posesji.

17.06.2022
W związku z ciągłym ubytkiem wody w zbiorniku w Wysokiem, zachodzi podejrzenie o wystąpieniu rozszczelnienia sieci wodnej. Prosimy wszystkich mieszkańców o sprawdzenie najbliższej okolicy, czy nie występują podmoknięcia terenu, co mogłoby świadczyć o wycieku. W razie zauważania takiej sytuacji prosimy o przekazanie informacji do sołtysów z Wysokiego i Kaniny, radnego Sylwestra Hasiora lub do Urzędu Gminy Limanowa do Wydziału Gospodarki Komunalnej.
 
Z góry dziękujemy.Liczba wyświetleń: 554
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne