Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Już w najbliższą niedzielę inauguracja sezonu turystycznego na Paproci

24.06.2022
W  niedziele, tj. 26 czerwca br. na górze Paproć (645 m n.p.m.) odbędzie się uroczyste Otwarcie Sezonu Turystycznego na Ziemi Limanowskiej. Imprezę jak co roku rozpocznie msza św., a po niej zaplanowany jest szereg atrakcji.
 
Msza św. inaugurująca sezon turystyczny, do której oprawę muzyczną zapewni orkiestra działająca przy parafii w Łososinie Górnej rozpocznie się punktualnie o godz. 15.00. Po Eucharystii letni sezon turystyczny otworzą władze Gminy Limanowa oraz Starostwa Powiatowego w Limanowej. Następnie na scenie zaprezentują się roztańczone przedszkolaki z Tymbarku, a po nich wystąpią uczniowie z Łososiny Górnej.
 
Od 17.30 zaplanowany jest program animacji dla najmłodszych uczestników imprezy, nie zabraknie także konkursów z nagrodami. O godz. 18.00 sceną zawładnie zespół KRUCA BANDA.
 
Na tych którzy wezmą udział w loterii i wrzucą swój szczęśliwy los czekać będą cenne rzeczowe nagrody, które planowo zostaną rozlosowane o godz. 19.30.

O godz. 20.00, na zakończenie programu, dla wszystkich spragnionych dobrej zabawy, wystąpi zespół muzyczny BAJERSI.

W trakcie imprezy najmłodsi uczestnicy bezpłatnie będą mogli skorzystać z dmuchańców, zabaw z animatorami, przejażdżek konnych, ścianki wspinaczkowej przygotowanej przez ratowników limanowskiej sekcji GOPR.
 


Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej inauguracji letniego sezonu turystycznego, a zmotoryzowanych prosimy o stosowanie się do następującej organizacji ruchu: wyjazd na górę Paproć – od strony Zamieścia /Przylaski/, a zjazd w kierunku Łososiny Górnej.
 
Impreza współfinansowana jest ze środków Powiatu Limanowskiego.


Liczba wyświetleń: 610
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne