Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

XVIII Gwiaździsty Rajd Szlakami Św. Jana Pawła II

24.05.2022
1 czerwca br. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II odbędzie się zakończenie XVIII Rajdu Gwiaździstego Szlakami św. Jana Pawła II. W tym roku hasłem przewodnim będzie  „Wierzący zjednoczeni w budowaniu Pokoju”. 
 
Organizatorami rajdu są: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej, Powiat Limanowski, Miasto Limanowa, Gmina Limanowa, Fundacja Szlaki Papieskie Beskid Wyspowy, Gorce, Parafia Matki Bożej Bolesnej w Limanowej oraz PTTK Oddział Limanowa.

Organizatorzy zapewnili dla uczestników liczne dodatkowe atrakcje i wydarzenia towarzyszące m.in. konkurs „Jan Paweł II Papież Pokoju” i konkurs na e-pocztówkę z tras Rajdu. 1 czerwca o godzinie 13.00 odprawiona zostanie też msza święta dziękczynna za kanonizację Ojca Świętego Jana Pawła II. Szczegóły wydarzenia na plakacie.
 
 
 
 Regulamin, trasy oraz inne niezbędne informacje dostępne są jako załączniki pod artykułem.


Liczba wyświetleń: 832
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne