XVIII Gwiaździsty Rajd Szlakami Św. Jana Pawła II

24.05.2022
1 czerwca br. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II odbędzie się zakończenie XVIII Rajdu Gwiaździstego Szlakami św. Jana Pawła II. W tym roku hasłem przewodnim będzie  „Wierzący zjednoczeni w budowaniu Pokoju”.

Organizatorami rajdu są: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej, Powiat Limanowski, Miasto Limanowa, Gmina Limanowa, Fundacja Szlaki Papieskie Beskid Wyspowy, Gorce, Parafia Matki Bożej Bolesnej w Limanowej oraz PTTK Oddział Limanowa.

Organizatorzy zapewnili dla uczestników liczne dodatkowe atrakcje i wydarzenia towarzyszące m.in. konkurs „Jan Paweł II Papież Pokoju” i konkurs na e-pocztówkę z tras Rajdu. 1 czerwca o godzinie 13.00 odprawiona zostanie też msza święta dziękczynna za kanonizację Ojca Świętego Jana Pawła II. Szczegóły wydarzenia na plakacie.

Regulamin, trasy oraz inne niezbędne informacje dostępne są jako załączniki pod artykułem.