A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

XI Gminny Konkurs Języka Angielskiego

16.05.2022
Już po raz jedenasty uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych. 11 maja 2022 r. Szkoła Podstawowa w Mordarce gościła uczniów szkół podstawowych, którzy wzięli udział w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego pod patronatem Wójta Gminy Limanowa. Uczestnicy zmagali się z testem sprawdzającym m.in. wiedzę leksykalno-gramatyczną. Dodatkowym zadaniem było rozwiązanie quizu w formie online, w którym trzeba się było wykazać wiedzą o krajach anglojęzycznych. Wszyscy uczniowie zaprezentowali wysoki poziom wiedzy i umiejętności.

Komisja konkursowa, w skład której wchodzili nauczyciele szkół podstawowych, wyłoniła następujących laureatów:

Kategoria I: klasy 1-3
I miejsce - Krzysztof Siciarz – Szkoła Podstawowa nr 2 w Męcinie;
opiekun - p. Renata Frączek-Mamak
II miejsce - Anna Zygmunt – Szkoła Podstawowa nr 1 w Męcinie;
opiekun - p. Lucyna Stasik
III miejsce - Patrick Matras – Szkoła Podstawowa w Mordarce;
opiekun - p. Renata Szewczyk

Kategoria II: klasy 4-8
I miejsce - Martyna Halota – Szkoła Podstawowa w Rupniowie;
opiekun - p. Ewelina Miśkowiec
II miejsce - Martyna Wnękowicz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Męcinie;
opiekun - p. Anna Szewczyk
III miejsce - Radosław Bulanda – Szkoła Podstawowa w Mordarce;
opiekun - p. Renata Włodarczyk

W uroczystości podsumowania konkursu i wręczenia nagród uczestniczyli Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół w Limanowej Edyta Król oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mordarce Paweł Ciuła.

Dziękujemy Wójtowi Gminy Limanowa oraz opiekunom SKO przy PKO BP pani Małgorzacie Warzecha i pani Katarzynie Strug za ufundowanie nagród dla laureatów i uczestników konkursu. Wszystkim uczniom oraz ich nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Koordynator konkursu - Renata Włodarczyk

źr. Szkoła Podstawowa w Mordarce


Liczba wyświetleń: 327
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30