Uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Starej Wsi polecieli do Bolonii w ramach programu Erasmus+

17.05.2022
Pandemia i zdalne nauczanie w europejskich szkołach pokrzyżowała wiele planów i spotkań w projekcie Erasmus+ Do Best With Waste, które  odbywały się bardzo systematycznie, według wcześniej ustalonego planu przez szkolnych koordynatorów projektu.

Projekt Erasmus+ w Szkole Podstawowej Nr 1 w Starej Wsi po niemal dwuletnim przestoju, gdzie nasze działania i kontakty odbywały się jedynie online wznawia spotkania Learning Teaching Trening, które już od poniedziałku 9 maja 2022 roku mają miejsce we włoskiej szkole w Bolonii.

Do Włoch poleciało czterech uczniów: Amelia, Monika, Oliwia i Szymon oraz dwie nauczycielki.

źr. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starej Wsi