Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Limanowa dla klas I-III Szkół Podstawowych

18.05.2022
Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut,  LKS Rupniów oraz Szkoła Podstawowa w Rupniowie zapraszają uczniów szkół podstawowych klas od I-III z terenu gminy Limanowa do udziału w turnieju piłki nożnej o Puchar Wojta Gminy Limanowa.

Turniej odbędzie się 30 maja 2022 r. (poniedziałek), o godzinie 9:00 na Orliku przy Szkole Podstawowej w Rupniowie (w przypadku złej pogody rozgrywki zostaną przeniesione do hali sportowej).
W turnieju mają prawo startu drużyny składające się z 5 zawodników w polu + bramkarz oraz maksymalnie 4 zawodników rezerwowych.

Drużyny mogą zgłaszać się do 23 maja 2022 r. w Szkole Podstawowej w Rupniowie tel. 183322356 lub bezpośrednio do organizatora Roberta Piwowarczyka tel. 600469268.
Organizatorzy zapewniają dowóz na turniej szkołom podstawowym z terenu gminy Limanowa. Zachęcamy do udziału.

W załaczniku regulamin turnieju.