Dyżury doradcy PGNiG w maju 2022

17.05.2022
Najbliższy termin dyżuru doradcy PGNiG w Urzędzie Gminy Limanowa to piątek 6 maja w godz. 8.30 - 13.30.

W czasie dyżuru doradca udzieli szczegółowych informacji dotyczących m.in.:
  • możliwości rozpoczęcia korzystania z gazu,
  • procesu przyłączenia do sieci,
  • zasad rozliczania i dokonywania odczytów gazomierza,
  • cen gazu i energii elektrycznej,
  • zawarcia umowy kompleksowej na sprzedaż gazu i energii elektrycznej oraz nowych ofert.
Doradca pomoże również w skojarzeniu spotkania mającego na celu sprawdzenie obecnego systemu ogrzewania, wyborze odpowiedniej oferty systemu ogrzewania paliwem gazowym oraz sporządzeniu całego kosztorysu przedsięwzięcia.

Przedstawicielem PGNiG odbywającym dyżury w Urzędzie Gminy Limanowa jest Robert Gargula tel. 663850282.

Od listopada 2021 r. doradca PGNiG przyjmuje interesantów w Urzędzie Gminy Limanowa w pokoju 32 w budynku A - jest to pomieszczenie sąsiadujące z oddziałem Banku Spółdzielczego. Do budynku A można wejść również bezpośrednio z ulicy Matki Boskiej Bolesnej.