Chłopcy z Pasierbca Mistrzami Gminy Limanowa w Piłce Nożnej Młodzieży

10.05.2022
10 maja br. na boisku sportowym „Orlik” przy Szkole Podstawowej w Pisarzowej rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Nożnej Chłopców w kategorii Igrzyska Młodzieży. Do zawodów zgłosiło się sześć drużyn z terenu gminy Limanowa.

Po zaciętej sportowej rywalizacji, Mistrzami Gminy Limanowa zostali chłopcy z Pasierbca.

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Pasierbcu w składzie:
Marcisz Kacper, Pałka Piotr, Pasiut Tomasz, Piórkowski Jakub, Pławecki Norbert, Rozum Jakub, Wojcieszak Karol, Zapała Przemysław - opiekunem drużyny był Maciej Zawadzki.
II miejsce – SP Nr 2 w Męcinie
III miejsce -  SP w Pisarzowej
IV miejsce -  SP Nr 1 w Siekierczynie
oraz udział drużyn: z SP Nr 1 w Męcinie oraz SP w Rupniowie.

Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej w Pisarzowej za gościnność i sprawne przeprowadzenie zawodów.

Przed zwycięską drużyną chłopców z Pasierbca kolejne sportowe wyzwanie - walka o podium na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Piłce Nożnej Młodzieży, które zostaną rozegrane na stadionie  MKS Limanovia w Limanowej już w piątek, 13 maja 2022. Trzymamy kciuki!