Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Chłopcy z Młynnego Mistrzami Gminy Limanowa w Piłce Nożnej Dzieci

12.05.2022
12 maja br. na boisku sportowym „Orlik” przy Szkole Podstawowej w Pisarzowej rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Nożnej Chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci. Do zawodów zgłosiło się siedem  drużyn z terenu gminy Limanowa.
 
Po zaciętej sportowej rywalizacji, Mistrzami Gminy Limanowa zostali chłopcy z Młynnego.
 
I miejsce – Szkoła Podstawowa w Młynnem w składzie:
Bałaziński Antoni, Fiejtek Filip, Jędrzejek Łukasz, Król Krystian , Matras Krystian, Matras Michał, Odroniec Nikodem, Pucia Dominik ,  Sułkowski Filip, Wiktorek Marcin - opiekunem drużyny był Marcin Stanisz
II miejsce – SP Nr 1 w Męcinie
III miejsce -  SP w Mordarce
IV miejsce -  SP w Pisarzowej
oraz udział drużyn: z SP Nr 2 w Męcinie, SP w Nowym Rybiu i w Wysokiem
 
Wręczenia nagród oraz pucharów uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut.
 
Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej w Pisarzowej za gościnność i sprawne przeprowadzenie zawodów.
 
Przed zwycięską drużyną chłopców z Młynnego kolejne sportowe wyzwanie - walka o podium na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Piłce Nożnej Dzieci, które zostaną rozegrane na stadionie  MKS Limanovia w Limanowej w poniedziałek, 16 maja 2022. Trzymamy kciuki!


Liczba wyświetleń: 687
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne