A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Akcja uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 w Starej Wsi „Stop pustym miskom – wspomóż schronisko”

16.05.2022
Pod takich hasłem miała miejsce akcja Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej Nr 1 w Starej Wsi. Uczniowie tegoż samorządu upiekli przepyszne babeczki, które sprzedali kolegom. Za zarobione pieniądze zakupili karmę w sklepie internetowym z dostawą do Pani Karoliny Fryźlewicz z Pisarzowej.


 
Obecnie zamieszkuje u niej 29 kotów. Są to bezdomne kociaki z Gminy Limanowa, które poszukują ciepłego domu, dobrych opiekunów oraz jedzenia. Pani Karolina opiekuje się zwierzętami i szuka dla nich nowych domów.
 
źr. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starej Wsi


Liczba wyświetleń: 134
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30