Życzenia Wielkanocne od Urszuli Nowogórskiej Posła na Sejm RP

14.04.2022
Serce współczesnego świata bije szybko i niespokojnie. Zmianie ulegają życiowe priorytety. Ludzie zaczynają poszukiwać sensu życia i wartości nieprzemijających.

Czas Wielkiego Postu – przygotowania na nadejście Zmartwychwstałego, niech jeszcze bardziej podsyca te wewnętrzne potrzeby i głębokie przeżycia. Człowiek w zadumie i refleksji poszukuje akceptacji, spokoju, szacunku, godności i wspólnoty.

Chciałabym, aby nadchodzące Święta Wielkanocne były dla Wszystkich czasem zdrowia, wzmacniania więzi rodzinnych i społecznych, a także źródłem refleksji nad życiem, pracą i ludzką codziennością.

Siła, która wypłynie od Jezusa Zmartwychwstałego, niech przyniesie dobro, wzajemny szacunek, wrażliwość na drugiego człowieka, poszanowanie wartości moralnych, a także pomoże w przezwyciężeniu problemów i realizowaniu wszystkich planów i zamierzeń.

Wesołego Alleluja!

Życzy